FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 8382357
nr 838 2357
CHAIRS
3 pcs, 18th/19th century, wood, slitage/skador.
3 st, 1700-/1800-tal, Trä
Condition: slitage/skador
SEK 200
Monday August 5 2013
at 18:16:35
2/8 22:19:08
150 kr
4/8 23:06:18